Kategorie
Aktualności Szkółka piłkarska

PIŁKARSKI OBÓZ JESIENNY – STEGNA JESIEŃ ESP 2023

ESP się nie zatrzymuje i wychodzi do przodu oczekiwaniom. Po sukcesach i entuzjastycznym przyjęciu przez uczestników i ich opiekunów z organizacji latem obozu piłkarskiego w Głuchołazach oraz półkolonii, postanowiliśmy przygotować kolejną ofertę na jesień 2023.

Organizujemy piłkarsko – integracyjny wyjazd dla członków ESP i ich przyjaciół do Ośrodka wypoczynkowego NATURA PARK w Stegnie.

Potwierdzono już udział 22 uczestników, liczymy na więcej.

Wyjazd w piątek 15.09.2023r. godz. 15.00, miejsce spotkania parking przy Hali Widowiskowo-Sportowej – Aleja Grunwaldzka 135.

Ośrodek wypoczynkowy Natura Park zlokalizowany jest na rozległej, pięknej i cichej polanie w otulinie nadmorskiego lasu. Obiekt posiada stoły biesiadne, plac zabaw dla dzieci, świetlica, wyodrębnione miejsce na ognisko i grilla, boisko do piłki nożnej, siatkowej i koszykowej.

www.nadmorzem.net/stegna/osrodki/natura-park

http://www.nadmorzem.net/stegna/osrodki/natura-park

http://www.nadmorzem.net/stegna/osrodki/natura-park

Stegna – wieś w północnej Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim, w gminie Stegna, na Żuławach Wiślanych, nad Zatoką Gdańską, w rejonie Mierzei Wiślanej. Wieś z przystanią morską dla rybaków, kąpieliskiem morskim i lokalnym węzłem drogowym. Miejscowość jest siedzibą gminy Stegna.

Termin wyjazdy: 15-17.09.2023r.

Koszt: 400zł

Logo Elbląskiej Szkółki Piłkarskiej

Autor: Trener Tomasz

Rok zał. 2012