Trenerzy

www.esp.elblag.pl
www.esp.elblag.pl

Posiadamy doświadczoną i oddaną dzieciom oraz młodzieży kadrę trenerską (trenerzy piłki nożnej, pływania i gimnastyki).

Zajęcia piłkarskie w Elbląskiej Szkółce Piłkarskiej prowadzą trenerzy:

  • Tomasz Lassmann – inicjator i współzałożyciel Olimpii 2004 Elbląg. Piłkarz (bramkarz), działacz, trener grup młodzieżowych w Olimpii 2004 Elbląg. Społecznik, animator i pasjonat sportu. Od kilku lat ściśle współpracuje z Elbląską Szkółką Piłkarską.
  • Jacek Florek – trener piłki nożnej (UEFA „B”) i animator sportu w gminie Elbląg. Utworzył Gronowską Ligę Orlika dla seniorów, inicjator i założyciel szkółki piłkarskiej dla najmłodszych w wieku od 4 do 12 lat (Elbląska Szkółka Piłkarska – 2012). To były piłkarz klubów Olimpia Elbląg, Zawisza Bydgoszcz, Powiśle Dzierzgoń, Mlexer Elbląg (pomocnik). Były trener klubów Concordia Elbląg, Victoria Rychliki, Sokół Łęcze. Organizator zajęć sportowych podczas ferii i wakacji. Jego metody wychowawcze i umiejętności interpersonalne sprawiły, że Kompleks Boisk w Gronowie Górnym stał się miejscem chętnie odwiedzanym przez młodych adeptów piłki nożnej i ich rodziny.
www.esp.elblag.pl

Nauka pływania dzieci odbywa się pod okiem doświadczonego trenera Mirosława Radomskiego.

Mirosław Radomski – trener pływania z wieloletnim doświadczeniem i mnóstwem sukcesów na koncie zarówno podopiecznych jak i własnych. Ma wspaniałe podejście do dzieci.

Marcin Buczyński – trener gimnastyki.

www.activitypark.pl – Activity Park – ELBLĄG, ul Fabryczna 5 – Kontakt 503 748 761
Logo Elbląskiej Szkółki Piłkarskiej

W przeszłości z Elbląską Szkółką Piłkarską współpracowali znani elbląscy trenerzy: Andrzej Bianga, Jerzy Fiłonowicz, Adam Boros, Jarosław Bielecki, Marta Miecznikowska – Wiercioch, Łukasz Nadolny, Daniel Ciesielski, Karol Przybyła.

Dystrybutor ADIDAS, NIKE, AKAS.
www.esp.elblag.pl