Kategorie
Aktualności Szkółka piłkarska Szkółka pływacka

Mikołajkowy trening piłkarski ESP z LIONS Truso Club Elbląg

Każde dziecko wie, że mikołajki wypadają 6 grudnia, zaś w Elbląskiej Szkółce Piłkarskiej odbyły się wczoraj 5 grudnia 2023r. Z tej okazji Klub Lions Truso Club Elbląg wraz ESP przygotowali dla dzieci szereg atrakcji podczas Mikołajkowego treningu piłkarskiego.

Na imprezę wraz rodzicami i opiekunami przybyło ponad 50 dzieci z naszych dwóch sekcji (piłka nożna i pływanie). Młodzi adepci futbolowego rzemiosła tego dnia mogli przedstawić swoje umiejętności piłkarskie przed większą publicznościom oraz pod czujnym okiem trenerów z ESP.

Wyniki sportowe w tych kategoriach wiekowych są rzeczą drugorzędną. Liczy się, aby zaszczepić sportową miłość i rywalizację. Cieszyć może wysoka frekwencja na treningach i meczach. Najbardziej liczą się postępy sportowe i czysto piłkarskie, pływackie, a w przypadku naszych najmłodszych grup robią one wrażenie. Jesteśmy, jako szkółka dumni, że z treningu na trening i z meczu na mecz dzieci prezentują się coraz lepiej.

Jednak największą atrakcją były ufundowane przez Lions Truso Club Elbląg paczki dla dzieci naszej szkółki. Ponadto Elbląska Szkółka Piłkarska otrzymała sprzęt sportowy w postaci piłek treningowych.

Zapraszamy do foto galerii z imprezy.

Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci trenujących
w Elbląskiej Szkółce Piłkarskiej do skorzystania z Zimowej oferty sklepu AKAS-ESP, w którym można nabyć sprzęt sportowy naszego klubu oraz inne produkty z oferty firmy AKAS (wszystkie dostępne rozmiary, nawet dla dorosłych) – w zakładce SKLEP na naszej stronie
oraz z OUTLETu.

Autor: Trener Tomasz

Rok zał. 2012